- rozhladna.sk - http://www.rozhladna.sk -

Projekt Booster – aktualizácia po 5 týždňoch

Projekt Booster – pre zvýšenie návštevnosti sa rozbehol celkom dobre. Všetci zúčastnení sa od začiatku o niečo zlepšili. Projekt teda prináša svoje ovocie a verím, že aj úsmevy na tvárach mnohých ľudí. Ako sa darí jednotlivým účastníkom?

(Pre vysvetlenie hodnotenia, si prosím pozrite pôvodný článok – projekt Booster.)

Projekt začal 12.10.2010 a hodnotenia, ktoré nasledujú sú platné pre 19.11.2010. Pre porovnanie som ponechal aj hodnoty z 28.10.2010 a pridal množstvo zverejnených článkov, pretože to podľa všetkého má priamy vplyv na hodnotenie.

Poradie je podľa času zapojenia sa:

Ďalšie stránky sa zapojili po poslednej aktualizácii a budem teda uvádzať ich počiatočné a dnešné hodnotenie s počtom nových príspevkov.

Od posledného hodnotenia sa počet stránok v projekte zdvojnásobil a sme teda na 10 zúčastnených.

Počet príspevkov uvádzam schválne, pretože majú podľa všetkého priamu súvislosť s umiestnením. PRIESTORnet poskočil o 12 miliónov miest určite aj vďaka 15-tim príspevkom za 5 týždňov.

Johnyho Ako písať si zase polepšilo hosťovskými príspevkami na rôznych weboch.

Ďalej ste si určite všimli, že bez ohľadu na to, či niekto uverejňuje alebo neuverejňuje nové príspevky, jeho hodnotenie sa lepší iba vďaka účasti v projekte Booster.

Verím, že na Slovensku je viac blogov, ktoré sa zaujímajú o ostatných. Ak ich teda poznáte, dajte im o projekte vedieť. Ak k nim patríte, určite sa pridajte.

Ako vidíte, všetci zúčastnení zatiaľ z projektu “búster” niečo získali. Bez ohľadu na to, či začínali na mieste 1 milión alebo 20 miliónov.

Ak sa chcete zapojiť alebo dozvedieť o zúčastnených blogoch alebo o tomto unikátnom projekte, prejdite priamo na jeho úvodnú stránku: Projekt “Booster” – pre zvýšenie návštevnosti, kde sa môžete do projektu aj pridať

Zdieľajte radosť: