Čítate: Marketing naruby

Tak presne o tomto bude najbližší webinár vo VIP zóne stránky. Ak o VIP zóne počujete prvýkrát, tak odporúčam reprízu posledného webinára. V repríze sa dozviete okrem iného aj to, akými ľuďmi sa obklopovať, aby ste boli stále šťastní a plní energie. Tiež aj to, ako rozmýšľať celým mozgom, aby ste efektívne vedeli reagovať v každej situácii a neblokovali si vedomie a nerobili tak podvedomé rozhodnutia.

Prejdite k repríze »
(repríza bude dostupná len do nedele, pretože potom už budú niektoré informácie z nej zastaralé)

“Marketing naruby”

Tak volám postupy, ktoré sa bežne používajú, avšak “normálneho” človeka takéto veci normálne nenapadnú použiť. Nie, že by o nich vedel. Často nad týmito vecami rozmýšľa. Avšak zo strany “konzumenta” a nie človeka, ktorý niečo predáva. Tým pádom ani nevie, že práve na týchto postupoch sa zarába. Stačí toto rozmýšľanie správne otočiť (rozumej “naruby”) a môžete vysmiato zarábať tam, kde si ostatný myslia, že to “nejde”. 🙂

Ak ste spokojný s tým, ako sa vám darí, tak toto nie je pre vás. Ak chcete ostať tam, kde ste dnes, tak toto tiež nie je pre vás…

Ak ste človek, ktorý aj niečo urobí, ak má príležitosť, tak si vypočujte hneď teraz reprízu webinára o tom, ako dostať pozvánku do VIP časti »

Zdieľajte radosť:

« Predchádzajúci príspevok na stránke:

Nasledujúci príspevok na stránke: »

Páčil sa vám článok?
Pridajte si ho do záložiek alebo ho zdieľajte cez tlačidlá vyššie.

Prihlásiť sa k odberu RSS kanála s kompletnými príspevkami Patríte k nadšencom RSS? Prihláste sa zdarma k odberu cez RSS. Príspevky sú zasielané v úplnom znení!
(Prosím vysvetlite mi, čo je to RSS.)

Verzia pre tlač Verzia pre tlač

Pridajte pekný komentár

» RSS kanál komentárov tohto príspevku

CommentLuv badge

Návod na marketing a blog?

Zadajte email nižšie a pošlem vám video o rozmýšľaní naruby a 2 návody k blogu a webu:

.

Návod na blog zadarmo »