Gratulujem, hodinová konzultácia je k dispozícii!

K dispozícii je aj kredit na 4 hodiny konzultácie, u ktorého si môžete byť istí, že keď si ho objednáte dnes, budete mať v budúcnosti miesto v rade. Samozrejme až do vyčerpania kreditu. 🙂 Ideálne, pokiaľ plánujete v najbližších dňoch alebo týždňoch spustenie projektu, stránky alebo zarábajúceho blogu.

Výhodou je tiež, že aj keď sa na určitý čas vopred zaplnia miesta na konzultácie, budete ako predplatiteľ uprednostnený.

Táto možnosť sa hodí pre ľudí, ktorí sa potrebujú dozvedieť nové veci o fungovaní internetového marketingu v spojení s marketingom klasickým. Tiež je vhodná pre ľudí, ktorí už majú za sebou nejaké teoretické školenia, avšak nevedia, ako tieto veci uviesť do praxe.

Technicky to bude prebiehať tak, že nebudeme na linke “zavesení” 4 hodiny vkuse (i keď to je teoreticky možné). Rozdelíme si “sedenia” na kratšie 30-60 minútové úseky. MP3 teda obdržíte po každom “sedení”.

4 hodinový kredit je dnes za zvýhodnenú cenu 397 eur. Čiže za cenu zhruba 3 hodín získate hodiny 4. Môžte si ho objednať tu:

Vaše meno:

Váš hlavný e-mail:

Typ konzultácie:

Fakturačná adresa, preferované termíny a spôsob platby

Ak ste si predsalen istí, že Vám bude hodina stačiť a nechcete využiť zvýhodnenú cenu na 4 hodiny, vyberte si ju z ponuky a objednajte si hodinovú konzultáciu za 127 eur.

Zdieľajte radosť:
Prečo sú kľúčové hodnoty dôležitejšie ako misia, vízia alebo firemné ciele?
Stiahnite si dokument s viac ako 160 hodnotami. Zadajte email nižšie a pošlem vám dokument, ktorý som vytvoril:

.

160 námetov na kľúčové hodnoty »