Čítate: EXKLUZÍVNE INTERVIEW s Davidom Kiršom – autorom 1. knihy o e-mail marketingu u nás

3

Dnes tu mám niečo naozaj extra. Podarilo sa mi ako 1. na Zemi ;) dotiahnuť k telefónu autora 1. knihy o e-mail marketingu u nás. David Kirš napísal knihu s výstižným názvom: E-mail marketing. Vypočujte si preto interview hneď teraz. (Viac informácií pod prehrávačom.)

(Ak tento článok čítate cez RSS, prejdite prosím priamo na jeho verziu na stránke rozhladna.sk: EXKLUZÍVNE INTERVIEW s Davidom Kiršom - autorom 1. knihy o e-mail marketingu u nás)

Odkazy spomínané vo videu

  • SmartEmailing.cz - profesionálne riešenie na správu, rozosielanie a sledovanie e-mailov. Osobne mám veľmi dobré skúsenosti so službou a som maximálne spokojný. Spravodajca stránky rozhladna.sk je tiež odosielaný cez SmartEmailing.
  • E-mail marketing od autorov David Kirš a Mitchel Harper - 1. kniha o e-mail marketingu, v ČR a SR, vychádza len v týchto dňoch.

Čo vás v rozhovore oslovilo najviac?

Zdieľajte radosť:

« Predchádzajúci príspevok na stránke:

Nasledujúci príspevok na stránke: »

Páčil sa vám článok?
Pridajte si ho do záložiek alebo ho zdieľajte cez tlačidlá vyššie.

Prihlásiť sa k odberu RSS kanála s kompletnými príspevkami Patríte k nadšencom RSS? Prihláste sa zdarma k odberu cez RSS. Príspevky sú zasielané v úplnom znení!
(Prosím vysvetlite mi, čo je to RSS.)

Verzia pre tlač Verzia pre tlač

Pekné komentáre (3)

Vidím, že jsem se ke knize dostal dříve. Jako nový člen Email Academy jsem tuto knihu dostal přímo od autora Davida Kirše jako dárek. Přečetl jsem ji jedním dechem, jenom na praktickou realizaci dosud nedošlo. Určitě mně pomůže v rozvoji naší rodinné firmy věnující se pomoci pacientům s alergiemi. Těším se i na další spolupráci s dalšími firmami. Jsem velice rád, že jsem se dostal přes Činku, na Kirše a i na Martina Mikláše. Začínám si uvědomovat, jak to v praxi chodí. Ještě k tomu všemu ŠTĚSTÍ a budu i já vysmátý. Přeji všem krásný den. Jiří z Vyškova :roll:

Reaguj na tento komentár

@Jiří Kolda: Ďakujem za informáciu a oživenie tohto niekoľko rokov starého interview :)

Tiež som knihu dostal od autora a tiež som ju prečítal jedným dychom ;)

Reaguj na tento komentár

Je to sice již pár roků staré, ale stále zajímavé interview. Zajímavé si to poslechnout…
George má blog, ktorý naposledy zverejnil: Multifunkční Renovator pro kutila

Reaguj na tento komentár

Pridajte pekný komentár

» RSS kanál komentárov tohto príspevku

icon_wink.gif icon_neutral.gif icon_mad.gif icon_twisted.gif icon_smile.gif icon_eek.gif icon_sad.gif icon_rolleyes.gif icon_razz.gif icon_redface.gif icon_surprised.gif icon_mrgreen.gif icon_lol.gif icon_idea.gif icon_biggrin.gif icon_evil.gif icon_cry.gif icon_cool.gif icon_arrow.gif icon_confused.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif 

CommentLuv badge