Gratulujem, mentoring je k dispozícii!

K dispozícii je aj intezívnejší mentoring. Ten pridáva každý týždeň hodinu mentoringu naviac a dokážeme tak ísť extra do hĺbky vecí, ktoré Vás zaujímajú. Pri intenzívnom mentoringu získate naviac pracovný zošit – alebo zoznam najbližších akcií – inak nazývaný akčný plán. Akčný plán môže byť zoznam činností na najbližšie obdobie, ale z toho môže vzniknúť aj niekoľkoročný plán smerovania Vášho podnikania.

Táto varianta sa hodí pre tých, ktorí chcú naozaj “zlíznuť smotanu” mojich vedomostí a pustiť sa do objavovania nového sveta na 120 %.

Technicky to bude prebiehať tak, že nebudeme na linke “zavesení” každý týždeň 3 hodiny vkuse (i keď to je teoreticky možné). Rozdelíme si “sedenia” na kratšie 60-90 minútové úseky. MP3 teda obdržíte po každom “sedení”.

12 hodinový intenzívny mesačný mentoring s akčným plánom je dnes k dispozícii za zvýhodnenú cenu 897 eur. Čiže získate akčný plán naviac zadarmo v porovnaní s klasickým mentoringom. Môžete si ho objednať tu:

Vaše meno:

Váš hlavný e-mail:

Typ mentoringu:

Fakturačná adresa, preferované termíny a spôsob platby

Ak ste si predsalen istí, že Vám bude bežný mentoring stačiť a nechcete využiť zvýhodnenú cenu s akčným plánom zadarmo, vyberte si ho z ponuky a objednajte si bežný mentoring za 597 eur.

Teším sa na spoluprácu!
Martin Mikláš

Zdieľajte radosť:
Prečo sú kľúčové hodnoty dôležitejšie ako misia, vízia alebo firemné ciele?
Stiahnite si dokument s viac ako 160 hodnotami. Zadajte email nižšie a pošlem vám dokument, ktorý som vytvoril:

.

160 námetov na kľúčové hodnoty »