Monitoring internetu

Služba je vhodná pre malé a stredné firmy. Pre firmy, ktoré potrebujú sledovať, čo sa o nich píše.

Sledovanie prebieha na základe monitoringu určitého slova, spojenia alebo ich kombinácií. Môžte sledovať vašu značku, vaše produkty alebo vaše názvy. Tiež môžte tento nástroj využiť na sledovanie krokov konkurencie.

E-mailom alebo SMS budete dostávať informácie o tom, kto vás spomína. Zistíte, čo si vaši súčasní a potencionálni zákazníci o vás myslia. Následne tak môžte efektívne reagovať.

Môžte zabrániť šíreniu nepravdivých informácií, sledovať aktivity konkurencie a zapojiť sa do diskusie hneď v jej úvode. Tiež získate hlbší náhľad na to, čo zákazníkov motivuje k nákupu u vás. Alebo práve naopak – zistíte, čo zákazníkov od nákupu u vás odraďuje. Jednoducho porozumiete náladám zákazníkov. Ako bonus získate touto cestou značnú konkurenčnú výhodu. Zákazníci si vás tak začnú viac všímať, pretože uvidia, že ste si ich vy všimli ako prví. Keďže sa o vás budú viac zaujímať, budú k vám častejšie chodiť a častejšie u vás nakupovať. Vy tým pádom viac zarobíte.

K dispozícii je viac úrovní sledovania internetu. Základná úroveň slúži na bežné monitorovanie vlastných kľúčových slov. Napríklad názov vlastnej firmy, produktu a názov blogu. Pri výskyte daného slova alebo spojenia obdržíte e-mail do 24 hodín. Vyššie úrovne zahŕňajú viac možností, čiže môžte napríklad sledovať kroky vašej najobávanejšej konkurencie. Ďalej si môžte aktivovať aj okamžité zasielanie e-mailov alebo okamžité SMS na mobil.

Možnosť široké sledovanie. Bežne je táto voľba aktívna. Vďaka nej budete informovaní o výskyte daného slova bez ohľadu na to, či sa to vašej firmy týka alebo nie. Napríklad keď sa slovo rozhľadňa vyskytne v kontexte turistickej stránky a vaša firma sa zhodou okolností volá Rozhľadňa, a.s. – chcete byť informovaní??

Potrebujete sledovať jednu stránku na určité slová? Táto funkcia je dostupná každému. Normálne sa sledujú všetky verejne dostupné stránky a zasiela sa výskyt kľúčového slova alebo spojenia z nich. V rámci všetkých úrovní si môžte nechať zadarmo aktivovať sledovanie zmien na jednej web stránke.

Všetky úrovne automaticky zahŕňajú sledovanie blogov, sociálnych sietí (Facebook, Twitter a podobne), diskusných fór a samozrejme web stránok.

Ak o tejto službe uvažujete, pripravte si prosím (“kľúčové”) slová, ktoré chcete sledovať. Ďalej sa rozhodnite, či máte záujem o okamžité notifikácie po nájdení tohto slova alebo spojenia. Tiež sa rozhodnite, či to má byť notifikácia cez SMS na mobil.

Získajte viac informácií o monitoringu

Pôvodne bola na tomto mieste možnosť vyžiadať si viac informácií. Rozhodol som sa ale sprístupniť rôzne nápady na monitorovanie internetu zadarmo na blog. Preto zadajte váš email do políčka vpravo.

Dostanete potom tipy na blogovanie a marketing zadarmo. Tiež vám pošlem správu, keď zverejním video o monitoringu internetu zadarmo.

PS: Ak si myslíte, že by sa táto služba mohla niekomu páčiť, použite prosím tlačidlá na zdieľanie “radosti” nižšie.

Zdieľajte radosť:
Prečo sú kľúčové hodnoty dôležitejšie ako misia, vízia alebo firemné ciele?
Stiahnite si dokument s viac ako 160 hodnotami. Zadajte email nižšie a pošlem vám dokument, ktorý som vytvoril:

.

160 námetov na kľúčové hodnoty »