Čítate: Óda na blogovanie od Slovakmamy

2

(Hosťovský príspevok)

Volám sa Lenka, som mama dvoch detí a žijem v USA.

Ako som začala blogovať a prečo?

Inšpirovali ma k tomu moje kamarátky. Jedna je fotografka amatérka, z ktorej sa pri fotení svojej dcéry stala profesionálka. Ďalšia je úspešná majiteľka blogu o tehotenstve a správnej výžive. Takže som premýšľala, čo môžem robiť popri deťoch ja.

Bavia ma typicky ženské veci ako varenie, záhrada a tvorivá práca. Takže som sa chcela s týmito obyčajnými  záľubami podeliť aj s inými. Vznikla stránka Slovakmama, stránka o veciach materských a ostatných.

Za 2 roky pôsobenia som spoznala množstvo úžasných ľudí.  Minule som dostala email od jednej slečny, ako mi je vďačná za moju stránku Savingsblogs ohľadom zliav a šetrenia. To je najlepší pocit na svete, keď dokážete niekomu pomôcť.

Savingsblogs je môj ďalší blog, ktorý som začala pred rokom. Je to stránka o rôznych akciách a šetrení. Ako som si vždy myslela, že nebudem mať o čom písať, teraz vidím ako témy vznikajú za “pochodu”. To znamená, že Vás niečo nadchne, baví Vás to a chcete sa s tým podeliť. U mňa je to momentálne  používanie kupónov, takže som začala o tom nový blog.

Na Slovakmame mám stále rubriky: menu na týždeň, myšlienka na nedeľu, overené recepty, moje rodinné všeličo.

Blogovanie ma veľmi baví a vrelo ho všetkým odporúčam. Pre mňa to znamená spojenie s mojou rodinou (píšem o mojich deťoch a a ako sa im darí) a zverejňovanie mojich pocitov, aktivít a udalostí.

Neváhajte preto a začnite blogovať tiež. Vaše skúsenosti a nápady určite okolie ocení a Vy budete mať dobrý pocit, že ste niekomu pomohli alebo ste ho potešili.

To, že blogovanie je zaujímave aj z finančného hľadiska, je taktiež potešujúce. V budúcnosti sa chcem na mojom blogu venovať aj tejto téme. Ale v tejto oblasti som začiatočník, aj keď mám už zopár Google šekov doma. Tu si vždy vážim pomoc iných blogerov a ich finančných stránok. Ak by niekto chcel uverejniť hosťovský príspevok na tému zárobok blogovaním, je u mňa vítaný. Moje čitateľky sa určite potešia a budú vďačné.

Martin, ďakujem za príležitosť uverejniť príspevok na Rozhladni a Vám všetkým prajem veľa úspechov.
Lenka
www.slovakmama.com

Lenka, ďakujeme za hosťovský príspevok a dúfam, že namotivoval aj ďalšie mamičky k tomu, aby začali nad blogovaním uvažovať. Tiež verím, že v ňom našli inšpiráciu a motiváciu nielen ženy.

(Obrázok od rageart71)

Zdieľajte radosť:

« Predchádzajúci príspevok na stránke:

Nasledujúci príspevok na stránke: »

Páčil sa vám článok?
Pridajte si ho do záložiek alebo ho zdieľajte cez tlačidlá vyššie.

Prihlásiť sa k odberu RSS kanála s kompletnými príspevkami Patríte k nadšencom RSS? Prihláste sa zdarma k odberu cez RSS. Príspevky sú zasielané v úplnom znení!
(Prosím vysvetlite mi, čo je to RSS.)

Verzia pre tlač Verzia pre tlač

Pekné komentáre (2)

Martin ešte raz ďakujem za priestor. Všetkým prajem úspešný týždeň.
Lenka
.-= Lenka má blog, ktorý naposledy zverejnil: Menu na týždeň – Máj 2 =-.

Reaguj na tento komentár

@Lenka: Ďakujem aj ja za článok a tip o vzniku tém “za pochodu”.

Reaguj na tento komentár

Pridajte pekný komentár

» RSS kanál komentárov tohto príspevku

CommentLuv badge

Prečo sú kľúčové hodnoty dôležitejšie ako misia, vízia alebo firemné ciele?
Stiahnite si dokument s viac ako 160 hodnotami. Zadajte email nižšie a pošlem vám dokument, ktorý som vytvoril:

.

160 námetov na kľúčové hodnoty »