Objavte spôsob, ako si založiť vlastný blog

Jednoduchý návod na blog pre čitateľov stránky uspech-ako.sk

Vážený ašpirujúci bloger,

  • Chcete mať na internete vlastný priestor, kde uverejníte svoje články, fotky alebo iné dokumenty?
  • Chcete byť nezávislí a na svojej stránke robiť reklamu komu chcete?
  • Chcete si meniť vzhľad, funkcie a správanie Vašej stránky sami?

Použite tento jednoduchý návod: “Ako si urobím vlastný blog?” Získate ho zdarma vyplnením formulára vpravo.

Za tých viac ako 15 rokov používania internetu som odhalil jednoduchý spôsob, ako si môže každý založiť svoj vlastný blog.

Profesionálna spoločnosť Vám síce nainštaluje blog a urobí vhodný vzhľad už za pár stovák eur. Ale ak chcete túto sumu ušetriť, stiahnite si môj návod. Jednoducho Vám vysvetlí všetko potrebné.

Postup obsahuje oddelené riešenia pre český a slovenský web. Ak ste z Česka, dozviete sa ako získať koncovku .cz pre Váš web. Návod na získanie koncovky .sk je tiež obsiahnutý, včetne detailného popisu krokov.

Cez návod získate vlastný blog a budete ho môcť upravovať ako sa Vám len zapáči. Získate tiež priamy e-mailový kontakt na mňa. Ak budete mať nejaké otázky, stačí mi napísať.

Zadajte svoje meno a e-mail do formulára. Knihu tak získate úplne zadarmo. Tiež budete patriť medzi prvých, koho budem informovať o novinkách na stránke.

Cena dnes: ZDARMA

Záruka vrátenia obsadeného miesta: Ak sa rozhodnete, že táto kniha Vám nijako nepomohla, môžete ju zo svojho počítača kedykoľvek vymazať a získate naspäť všetko miesto, ktoré Vám obsadila! 😀

V čom je táto brožúrka výnimočná?

  • zohľadňuje čitateľov zo Slovenska a Česka zároveň. Ponúka im riešenia “šité na mieru”. Môžete si tak založiť hneď dva blogy v dvoch rôznych štátoch :)
  • obsahuje krátky slovníček pojmov
  • na začiatku jej čítania nemusíte nič vedieť. Na konci budete mať vlastný blog na vlastnej web stránke
  • dozviete sa spôsoby, ako si zaregistrovať doménu a vybrať hosting
  • obsahuje návod, ako si zdarma stiahnuť a nainštalovať systém na blog
  • jedná sa o systém, ktorý používa viac ako 200 miliónov web stránok. (Používajú ho napríklad firmy ako Sony, Mozilla alebo Flickr a nespočetné množstvo škôl po celom svete.)

Čo hovoria iní?

Ďakujem za promptný mail i oba e-booky. Oceňujem množstvo užitočných informácií, ktoré ste dali dokopy a posúvate nezištne ďalej. Je to pre začínajúcich blogerov neoceniteľná pomoc, ušetrenie množstva času a energie.
Dana Kadarová

Čo ak si e-knižku nestiahnete teraz?

Neručím za to, že bude stále dostupná alebo zdarma.

Ak sa prihlásite hneď teraz, automaticky získavate všetky jej aktualizácie zdarma.

Cením si Vaše súkromie. Preto e-mail nebude nikomu predaný, spamovaný a ani inak zneužitý. Ak sa rozhodnete odhlásiť z prijímania noviniek, môžete tak urobiť kliknutím na odkaz v ktoromkoľvek e-maile.
Všetky údaje podliehajú zákonu o ochrane osobných údajov.

PS: Nezabudnite, že jedine teraz získate exkluzívny prístup ku všetkým aktualizáciám zdarma, získate zdarma návod na založenie a spustenie vlastného blogu a tiež priamy kontakt na mňa. Budem Vám tak môcť kedykoľvek pomôcť s Vašou otázkou ohľadne blogu. Na čo ešte čakáte? Zažiadajte o knihu cez formulár hore.

PPS: Ako bonus dnes získate aj moju e-knihu v hodnote 30 eur. Ktorá to je? Košík 61 ručne vybraných a testovaných pluginov pre WordPress. Myslím si, že názov hovorí za všetko…

Zdieľajte radosť:

Prečo sú kľúčové hodnoty dôležitejšie ako misia, vízia alebo firemné ciele?
Stiahnite si dokument s viac ako 160 hodnotami. Zadajte email nižšie a pošlem vám dokument, ktorý som vytvoril:

.

160 námetov na kľúčové hodnoty »