Objavte spôsob, ako si založiť vlastný blog

Jednoduchý návod na blog pre čitateľov stránky uspech-ako.sk

Vážený ašpirujúci bloger,

  • Chcete mať na internete vlastný priestor, kde uverejníte svoje články, fotky alebo iné dokumenty?
  • Chcete byť nezávislí a na svojej stránke robiť reklamu komu chcete?
  • Chcete si meniť vzhľad, funkcie a správanie Vašej stránky sami?

Použite tento jednoduchý návod: “Ako si urobím vlastný blog?” Získate ho zdarma vyplnením nasledovného formulára

Meno:
Som: Muž Žena
Email:

Za tých viac ako 15 rokov používania internetu som odhalil jednoduchý spôsob, ako si môže každý založiť svoj vlastný blog.

Profesionálna spoločnosť Vám síce nainštaluje blog a urobí vhodný vzhľad už za pár stovák eur. Ale ak chcete túto sumu ušetriť, stiahnite si môj návod. Jednoducho Vám vysvetlí všetko potrebné.

Postup obsahuje oddelené riešenia pre český a slovenský web. Ak ste z Česka, dozviete sa ako získať koncovku .cz pre Váš web. Návod na získanie koncovky .sk je tiež obsiahnutý, včetne detailného popisu krokov.

Cez návod získate vlastný blog a budete ho môcť upravovať ako sa Vám len zapáči. Získate tiež priamy e-mailový kontakt na mňa. Ak budete mať nejaké otázky, stačí mi napísať.

Zadajte svoje meno a e-mail do formulára. Knihu tak získate úplne zadarmo. Tiež budete patriť medzi prvých, koho budem informovať o novinkách na stránke.

Cena dnes: ZDARMA

Meno:
Som: Muž Žena
Email:

Záruka vrátenia obsadeného miesta: Ak sa rozhodnete, že táto kniha Vám nijako nepomohla, môžete ju zo svojho počítača kedykoľvek vymazať a získate naspäť všetko miesto, ktoré Vám obsadila! 😀

V čom je táto brožúrka výnimočná?

  • zohľadňuje čitateľov zo Slovenska a Česka zároveň. Ponúka im riešenia “šité na mieru”. Môžete si tak založiť hneď dva blogy v dvoch rôznych štátoch :)
  • obsahuje krátky slovníček pojmov
  • na začiatku jej čítania nemusíte nič vedieť. Na konci budete mať vlastný blog na vlastnej web stránke
  • dozviete sa spôsoby, ako si zaregistrovať doménu a vybrať hosting
  • obsahuje návod, ako si zdarma stiahnuť a nainštalovať systém na blog
  • jedná sa o systém, ktorý používa viac ako 200 miliónov web stránok. (Používajú ho napríklad firmy ako Sony, Mozilla alebo Flickr a nespočetné množstvo škôl po celom svete.)

Čo hovoria iní?

Ďakujem za promptný mail i oba e-booky. Oceňujem množstvo užitočných informácií, ktoré ste dali dokopy a posúvate nezištne ďalej. Je to pre začínajúcich blogerov neoceniteľná pomoc, ušetrenie množstva času a energie.
Dana Kadarová

Čo ak si e-knižku nestiahnete teraz?

Neručím za to, že bude stále dostupná alebo zdarma.

Ak sa prihlásite hneď teraz, automaticky získavate všetky jej aktualizácie zdarma.

Cením si Vaše súkromie. Preto e-mail nebude nikomu predaný, spamovaný a ani inak zneužitý. Ak sa rozhodnete odhlásiť z prijímania noviniek, môžete tak urobiť kliknutím na odkaz v ktoromkoľvek e-maile.
Všetky údaje podliehajú zákonu o ochrane osobných údajov.

Meno:
Som: Muž Žena
Email:

PS: Nezabudnite, že jedine teraz získate exkluzívny prístup ku všetkým aktualizáciám zdarma, získate zdarma návod na založenie a spustenie vlastného blogu a tiež priamy kontakt na mňa. Budem Vám tak môcť kedykoľvek pomôcť s Vašou otázkou ohľadne blogu. Na čo ešte čakáte? Zažiadajte o knihu cez formulár hore.

PPS: Ako bonus dnes získate aj moju e-knihu v hodnote 30 eur. Ktorá to je? Košík 61 ručne vybraných a testovaných pluginov pre WordPress. Myslím si, že názov hovorí za všetko…

Zdieľajte radosť:
Návod na marketing a blog?

Zadajte email nižšie a pošlem vám video o rozmýšľaní naruby a 2 návody k blogu a webu:

.

Návod na blog zadarmo »