Konzultácie

Chcete byť úspešní? Nájdite niekoho, kto dosiahol výsledok, ktorý chcete. Skopírujte čo robí a dosiahnete tie isté výsledky.

 • Zaujímate sa o to, ako zvýšiť množstvo ľudí, ktorí sa stanú vašimi zákazníkmi vďaka internetu?
 • Zaujímate sa o to, ako zarobiť vďaka web stránke alebo blogu viac peňazí?
 • Chcete, aby vaši zákazníci boli spokojní s vami a vašimi službami a míňali u vás ešte viac?
 • Alebo len chcete spojiť Vaše online a offline marketingové aktivity do jedného komplexného celku?

Potom ste na správnom mieste.

Každú chvíľu sa stretávam s úspešnými podnikateľmi a mám možnosť sa s nimi porozprávať o tom, ako ich podnikanie preniesť na ešte vyššiu úroveň. Je to cesta, ktorou ich uspokojím, pretože viac zarobia. Osobne som rád tiež, pretože som mohol niekomu pomôcť a “otvoriť oči”.

Pre mňa sú tieto konzultácie tiež prínosom, pretože mi pomáhajú udržať si vedomosti, ktoré som za tie roky nadobudol a “oprašovať” tie, na ktoré začína sadať prach. Áno, keby som o týchto veciach nehovoril s ostatnými, riskujem, že by som ich ja sám zabudol.

Pre toho, kto tieto vedomosti uvedie do praxe, je to ako tá najlepšia pochúťka. Sám to poznám, pretože moja kariéra a život sa neodlepili od zeme až do momentu, kým som nezačal používať mojich mentorov.

Vyhľadával som ľudí, ktorí mi pomohli dostať sa na ďalší stupeň tak rýchlo, ako to len išlo. Pravý tréning je oveľa viac ako suché lekcie. Preto nemôžte reálne konzultovať s knihou, DVDčkom a dokonca ani v škole.

Dobrý mentoring môže prebiehať len medzi jedným človekom a jedným konzultantom. Nesmie zahŕňať nikoho iného.

Jedná sa totiž o vzťah. Vzťah, ktorý je hlbší ako s najlepšími priateľmi, pretože konzultant môže byť s vami čestný, otvorený a môže vás navždy zmeniť.

Ani najlepšie rady od najlepších priateľov vám často nemôžu pomôcť, pretože vaši priatelia väčšinou nie sú a nestýkajú sa s ľuďmi, ktorí dokázali to, čo chcete dokázať vy. Najlepšie rady sú z ich uhlu pohľadu. Teda môžu váš marketing nevedomky priniesť do záhuby.

Konzultácia je o prenose vedomostí a skúseností. Môže sa teda jednať o najviac uspokojujúcu a napĺňajúcu skúsenosť vášho života.

Povedzme si to na rovinu – učenie nie je v jadre až taká radosť, pretože musíte niečo robiť. Musíte si vyhrnúť rukávy a skutočne vykonať to, čo sa dozviete, aby ste sa niekam dostali. Jedná sa tu teda o aktívne učenie.

Ľuďom som pomáhal od chvíle, keď sa zjavili prvé počítače. Na sídlisku, kde som býval som bol známy tým, že akýkoľvek problém sa vyskytol, viem ho vyriešiť. Možno aj to zanechalo na mne stopu toho, že som sa rozhodol pracovať s ľuďmi a nie s počítačmi a zameral sa na predaj, psychológiu a najmä – marketing.

Pripravte sa na to, že Vás “zasypem” špecifickými radami, tipmi a stratégiami, ktoré mám vyskúšané na vlastnej koži.

Práve kvalitné konzultácie sú to, čo odlišuje úspešných ľudí od tých, čo sa nekonečne trápia a nevedia, ako sa stať naozaj úspešným. Teraz nemám na mysli len materiálne šťastie, ale aj to nehmotné.

Nič sa teda nepriblíži hodnote kvalitnej konzultácie. Nič iné Vám nemôže tak rýchlo zmeniť život. A nič iné Vám neprinesie také uspokojenie v podnikaní.

Myslíte si, že pre všetko existujú pravidlá hry? Zo skúsenosti viem, že existujú. Málo ľudí si však uvedomuje, že tie pravidlá nie sú len jedny. Či už chcete predávať, mať profitujúce podnikanie alebo byť skvelým hráčom na trhu. Každá činnosť má dve sady pravidiel:

Jedna sada je tá, o ktorej si každý myslí, že toto sú tie „pravé“ pravidlá. Existuje však vždy aj tá druhá – utajovaná – sada pravidiel, o ktorej si väčšina ľudí myslí, že ani neexistujú.

Tieto skryté pravidlá sú tie pravé pravidlá podnikania a života. Taktiky, skúsenosti a stratégie, ktoré sa učia len v úzkych kruhoch skúsených konzultantov a vybraných študentov.

Takže áno, konzultácia vám môže zmeniť život a otvoriť dvere na miestach, kde ste si mysleli, že dvere nie sú.

Väčšina ľudí žiaľ kráča životom bez toho, aby natrafili na nejakého skúseného konzultanta, kouča alebo mentora. A to je škoda.

Pár ľudí sa otrie o nejakého konzultanta na krátky čas. Niekedy je to všetko, čo potrebujú k nasmerovaniu ich života alebo podnikania na správnu cestu.

Ale je tu tiež malá skupina priebojných ľudí, ktorí odhalia silu hlbokého vzťahu so svojím koučom. To sú tí ľudia, korí z dlhodobého hľadiska naozaj niečo vytvoria.

Myslíte si, že by ste mohli konzultáciou niečo získať?

Normálne by ste nikdy nedostali túto šancu, pretože ľudia, ktorým som radil boli v prvom rade moji priatelia. Niektorí boli iba známi, ale za normálnych okolností som poznal ľudí, ktorým som radil a oni poznali mňa.

Nemusíte byť mladí ani začiatočník na to, aby ste si niečo z konzultácie odniesli

Konzultoval som s ľuďmi v každom štádiu života a podnikania – začiatočníci, majitelia malých firiem, majitelia úspešných medzinárodných firiem, profesionáli s dobrou reputáciou, ktorí sa nevedeli pohnúť vyššie a aj ľudia, ktorí jednoducho prišli do bodu, kedy potrebovali rady a skúsenosti, ktoré nevedeli nájsť nikde inde. V neposlednom rade to boli aj dlhodobí známi.

Všetci mali niečo spoločné: Túžbu dozvedieť sa viac a najmä – odhaliť pravidlá skrývajúce sa za pravidlami.

V súčasnosti som sa rozhodol ísť ešte o krok ďalej a sprístupniť moje vedomosti pár ľuďom mimo okruh mojich známych.

V minulosti bolo na výber z rôznych dĺžok konzultácií. Pretože neexistuje žiadna záruka, že tu zajtra bude čo i len jediná možnosť, ak chcete konzultovať, choďte do toho už dnes.

Svoj čas si strážim. Napriek tomu, že som sa rozhodol sa venovať ľuďom celým svojim srdcom, ukončím jednu alebo aj všetky možnosti vo chvíli, keď uvidím, že sa dá pracovať efektívnejšie.

…alebo vo chvíli, keď prestanú byť zábavné 🙂

Milujem učenie druhých pokiaľ vidím “ovocie”. Takže ak máte záujem predbehnúť ostatných cez skúsenosti a tajomstvá, ktoré sa môžte dozvedieť jedine od veterána internetu a marketingu, potrebujete jednu z možností nižšie… a samozrejme začať pracovať s informáciami, ktoré sa dozviete.

Tu sú možnosti. Začnem vždy tým, pre koho je daná možnosť určená, ďalej Vám prezradím čo všetko získate a na záver čo získam ja 🙂

Skype konzultácie

Čo je obsiahnuté?

Vy a ja budeme spolu telefonovať. Cez Skype. Postupne prejdeme vaše podnikanie. Vy tak zistíte, ako ho môžte posunúť na vyššiu úroveň.

Získate MP3 z každého telefonátu. Toto je samo o sebe veľmi cenné. Môžete si teda náš hovor napáliť na CD alebo pridať do MP3 prehrávača a počúvať v aute alebo počas iných chvíľ.

Sú tu viaceré možnosti vhodné pre rôznych ľudí podľa toho, na akej úrovni sa nachádzate:

Mesačný mentoring alebo “Booster” konzultácie

(Dostupný už len ako súčasť balíka dlhodobej spolupráce – napríklad cez program Vyššie predaje cez prvú stránku v Google)

Túžite po extra prístupe ku mne? Tu je vaša možnosť číslo 1. Okamžite sa pre mňa stanete prioritou číslo 1. Len Vy a ja. Prípadne materiály od expertov, ktorých poznám.

Pozrieme sa hĺbkovo na Vašu situáciu a preberieme každý detail. Často sa dostaneme s klientami k veciam, ktoré majú s marketingom spoločného pramálo, avšak aj to je často skrytý potenciál zárobku alebo naopak – zbytočného úniku financií z firmy.

Budem Vám k dispozícii presne tak, ako som k dispozícii priateľom a úprimne sa s Vami podelím o všetky tipy, triky a možnosti ďalšieho rastu, ktoré ma napadnú.

Kto potrebuje takéto niečo?

 • Majiteľ firmy, ktorá stagnuje a potrebuje znova “nakopnúť”
 • Začiatočník chystajúci sa odštartovať svoju kariéru alebo podnikanie pod dohľadom niekoho iného
 • Podnikatelia, ktorí potrebujú pomôcť s novými marketingovými a propagačnými metódami
 • Podnikatelia, ktorí si chcú urobiť všetko sami „na kolene“ a potrebujú len viesť za ruku ohľadne podstatných detailov

Po dobu — budem neustále premýšľať o tom, ako zlepšiť Vašu situáciu tak, ako by som to robil pre mojich najbližších priateľov. Na Vaše e-maily budem odpovedať do jedného pracovného dňa. (Cez víkendy väčšinou oddychujem. Vy by ste mali tiež…)

Každý týždeň si zavoláme. Bude to telefonát, na ktorý len tak ľahko nezabudnete. Toto bude trvať —. Na konzultácii vyriešime to, ako ste postúpili od minula, zodpovieme vaše otázky a preberieme stratégiu na ďalšie obdobie.

Tiež preberieme marketing Vašej web stránky. Pozrieme sa na to, akým spôsobom môžte vylepšiť jej „výkonnosť“ a budete si to vedieť sami aj presne zmerať.

Ak používate akúkoľvek reklamu, pozrieme sa jej tiež „na zúbok“, pretože reklama je oblasť, ktorej som venoval časť môjho života. Mohol som tak vidieť, ktoré veci fungujú a ktoré nie.

Booster je štartovacia raketa. Boost je impulz. Impulz, ktorý dostanete ak budete pripravení na naštartovanie sa do ďalšej úrovne Vášho podnikania a života.

 • Ak sa chcete dozvedieť všetko, čo viem ja, toto je pre Vás.
 • Ak sa vyskytne niečo, čo bude “horieť”, spoločne to “uhasíme”.
 • Myslíte si, že by ste dokázali byť súčasťou tohto programu?

Pretože sa raz a navždy naučíte, ako robiť príťažlivé web stránky, ako na ne písať pútavé texty a možno aj to, ako to celé delegovať na niekoho iného.

Budeme sa venovať všetkým aspektom života a podnikania, pretože úspech je podľa mňa kombináciou duchovného (vnútorného) a duševného (materiálneho) uspokojenia.

Môžeme sa samozrejme venovať len podnikaniu, ak budete chcieť. Zo skúseností však viem, že pravý „boost“ prichádza z lekcií o tom, ako vychádzať s ľuďmi, ako riešiť problémy a z lekcií o tom, ako žiť dobre.

Investícia do „Boosteru“ je — eur a získavate —, čiže sa jedná o lacnejšiu variantu v prepočte ceny za hodinu.

Získate prioritu pre plánovanie našich hovorov, Vaše e-maily si označím ako dôležité a strávim hodiny prechádzaním cez Vaše materiály.

Určite si dokážete predstaviť, že do tohto modelu dokážem vsunúť len pár (teda presne 1 pár) ľudí mesačne. Preto to bola naozaj obmedzená možnosť.

Ak sa vytvorí dlhá čakacia listina, nemusí sa táto možnosť už nikdy viac zjaviť (dnešný stav). Tiež som si vyhradil právo túto možnosť kedykoľvek bez upozornenia zrušiť.

Zistiť dostupnosť iných služieb »

Pozor: Mentoring môže zmeniť Váš život.

1 hodina

Investícia je 159 eur.

Ak sa len začínate orientovať v online svete, táto možnosť je pre Vás.

Ak sa Vám zdá, že je tu veľa možností a neviete, kde začať, spoločne zistíme, čo sa Vám oplatí najviac.

Ak ste si istí, že nepotrebujete vedieť žiadne detailné stratégie, návody a vysvetlenia, je táto možnosť pre Vás vhodná.

Tiež sa táto možnosť hodí aj pre prípad, že potrebujete efektívne vyriešiť nejakú technickú alebo rýchlu marketingovú záležitosť.

Napríklad: Vyvstala „krízová situácia“. Niekde sa objavila nepravdivá kritika alebo negatívna správa. Za hodinu teda stihneme vyriešiť, ako reagovať. Ako spraviť, aby sa vaša odpoveď stala dôležitejšou než správa druhej strany. Vyberieme komunikačné kanály, pretože použitie nesprávneho znamená to isté ako mlčanie. Tiež sa pozrieme na to, ako využiť túto situáciu vo Váš prospech… a to aj vtedy, keď sa Vás konkrétne táto mediálna vlna možno priamo netýka.

Ktorá možnosť je pre vás vhodná?

Zistiť dostupnosť jednorázovej konzultácie »

alebo

Zistiť dostupnosť iných služieb »

Železná záruka

Konzultácia prichádza so železnou zárukou 100 % vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti.

Čo hovoria ostatní?

Martina Mikláša som spoznal pri tvorbe svojej webovej prezentácie. Bol som milo prekvapený ako mi dokázal pomôcť svojími radami a priviesť tak moju webstránku bližšie k mojím predstavám o dizajne a funkčnosti. Zakaždým ma vedel usmerniť pri rozhodovaní a výbere vhodnej možnosti pre moje potreby. Oceňujem jeho schopnosť vnímať internetový priestor aj z psychologického hľadiska, vďaka ktorému dokáže preniesť zámer projektu rovno k užívateľovi. Na základe osobných skúseností s prácou Martina Mikláša môžem jeho služby iba odporučiť.
Marcel Matisko – Regresný terapeut

Najväčším problémom môjho projektu bola premena návštevníkov na zákazníkov. Vďaka Martinovi som pochopil viac z marketingu a zlepšili sa aj moje služby z oblasti ghostwritingu. Moje texty sú teraz ešte lepšie. Teraz už viem, akým spôsobom mám ponúkať svoje služby a vďaka úlohám, ktoré mi Martin zadal, som sa posunul so stránkou ďalej. Ďakujem Martinovi Miklášovi, že mi venoval veľa dobrých rád.
Ján Baláž, ghostwriter
www.akopisat.sk

Lacnejšia varianta

Ďalšou možnosťou je VIP zóna, kde za malú mesačnú investíciu získate prístup k tým istým informáciám, ktoré iným zarobili aj 100 000 eur za deň. Tieto informácie sú dopĺňané a aktualizované pravidelne (viackrát týždenne), takže ak chcete len získať rozhľad, určite si pozrite možnosti VIP zóny.

V každom prípade ak neviete, kde začať, odporúčam Vám hodinovú konzultáciu, pretože vďaka železnej záruke vrátenia peňazí nič neriskujete.

Zistiť dostupnosť jednorázovej konzultácie »

Ceny sú uvedené vrátane DPH.

Zdieľajte radosť:
Prečo sú kľúčové hodnoty dôležitejšie ako misia, vízia alebo firemné ciele?
Stiahnite si dokument s viac ako 160 hodnotami. Zadajte email nižšie a pošlem vám dokument, ktorý som vytvoril:

.

160 námetov na kľúčové hodnoty »