Preklady pluginov

Topíte sa v cudzích jazykoch? Preklady pluginov pre WordPress od servera rozhladna.sk Topíte sa v cudzích jazykoch? Chcete, aby čitatelia vášho blogu mali všetko v ich rodnom jazyku? Chcete mať aj všetky nastavenia pre správcov po slovensky? Využite preklady pluginov pre WordPress od servera rozhladna.sk!

Tu máte možnosť vidieť aktuálne preklady vytvorené serverom Martinom Miklášom zo servera rozhladna.sk

Odtiaľto sťahujte jazykové balíčky. Po rozbalení zip súboru si prosím prečítajte postup na inštaláciu konkrétneho pluginu v súbore citajma.rtf.

WP Ajax Edit Comments

Páči sa vám, ako sa dajú upravovať komentáre na rozhladni? Získajte toto rozšírenie i pre vaše stránky.

Po stiahnutí zásuvného modulu WP Ajax Edit Comments z oficiálnych stránok ho stačí len aktivovať. Slovenčina odo mňa je súčasťou “balenia”.

WP-Print

Plugin WP-Print si nainštalujte bežným postupom. Odtiaľto si potom stiahnite jazykový balíček:

Odkaz na plugin do adresára WordPress: WP-Print.

Subscribe to Double-Opt-In Comments

Rozhladna.sk sa ďalej podieľala na príprave multijazyčnej verzie pluginu Subscribe to Double-Opt-In Comments. Slovenčina je zahrnutá priamo vo verzii na oficiálnych stránkach pluginu a aktivuje sa automaticky.

Plugin Subscribe to Double-Opt-In Comments slúži na automatické odoberanie komentárov k príspevkom. Pred samotným začatím zasielania komentárov si overuje prihlásenie potvrdením cez e-mail.

Ak nájdete nejakú chybu alebo máte špeciálne prianie, neváhajte nás kontaktovať. Ak chcete byť jeden z prvých, kto sa dozvie o ďalšom preklade, využite e-mailový spravodaj alebo RSS kanál.

  • Prečítajte si aj nejaké rady k blogovaniu. Vpravo máte možnosť vidieť najnovšie príspevky na tomto unikátnom slovenskom blogu o blogovaní.

Prihlásiť sa k odberu RSS kanála s kompletnými príspevkami Patríte k nadšencom RSS? Prihláste sa zdarma k odberu cez RSS. Príspevky sú zasielané v úplnom znení!

(Prosím vysvetlite mi, čo je to RSS.)

Odoberajte novinky o všetkom z rozhladne e-mailom. Prihláste sa tu!

Meno:
Som:    
Email:

Zdieľajte radosť:

Prečo sú kľúčové hodnoty dôležitejšie ako misia, vízia alebo firemné ciele?
Stiahnite si dokument s viac ako 160 hodnotami. Zadajte email nižšie a pošlem vám dokument, ktorý som vytvoril:

.

160 námetov na kľúčové hodnoty »