Čítate: Booster 2011 – projekt na zvýšenie návštevnosti a zoznam zúčastnených

9

Booster 2010 sa tešil úspechom na všetkých frontoch. Zúčastnené stránky zaznamenali rast návštevnosti, povedomia a verím, že aj spokojnosti.

Rovnakého ducha predpovedám aj Boosteru 2011. Už minulý týždeň som naznačil, ako bude projekt prebiehať “po novom”.

Ako sa zapojiť?

Napíšete hosťovský príspevok pre túto stránku. Ten bude mať aspoň 350 slov. Bude potom zaradený medzi bežné príspevky na stránke.

Na výber máte z týchto kategórií: Začiatky blogovania, Marketing, DizajnMotivácia a Sociálne siete. Ak sa vás niekto pýta otázky ohľadne blogovania a nemáte ich kde zodpovedať, je tu kategória Otázky čitateľov. Keď ste náhodný čitateľ, tak mi otázku môžete poslať. Tu sú kontakty.

Po zverejnení príspevku sa vaša stránka pridá do zoznamu nižšie. Zapíše sa aktuálne hodnotenie v deň zverejnenia príspevku. O 3 mesiace na to tu bude zverejnené nové hodnotenie.

Je to teda celkom jednoduché. Booster 2011 som oficiálne spustil už minulý týždeň. Hneď mi došiel hosťovský príspevok:

Účastníci

Zdieľajte radosť:

« Predchádzajúci príspevok na stránke:

Nasledujúci príspevok na stránke: »

Páčil sa vám článok?
Pridajte si ho do záložiek alebo ho zdieľajte cez tlačidlá vyššie.

Verzia pre tlač Verzia pre tlač

Pekné komentáre (9)

To je hovadina ten hostovsky clanok. Ja ked som na zaciatku a hladam rady ako blogovat, ako zvysit navstevnost… tu predsa nebudem este aj vypisovat. A este o temach o ktorych asi ani na zaciatku nemam paru. To si rovno odbil vsetkych, ktori by mozno aj mali zaujem, ale kvoli tejto veci ti na to budu prdiet. A ak sledovali doterajsi projekt a videli, ze je easy sa pridat a ty im tu das takuto facku…
Kasli na podmienky a nech je to Free. 😉
Vlado má blog, ktorý naposledy zverejnil: 6 ročník Bratislava Marathon

Reaguj na tento komentár

@Vlado: Myslím si, že každý mal na začiatku nejaký “problém”. Tým, že začal blogovať, tak ho nejako prekonal alebo prekonáva.

Ideálne je, aby si opísal svoje začiatky. S čím si sa trápil, ako si ich vyriešil, kde našiel inšpiráciu a tak ďalej. Môžeš napríklad aj odkazovať na články, ktoré Ti pomohli.

Viac ľudí sa pozrie k Tebe na stránku keď budeš jediný, kto v daný týždeň uverejní príspevok, ako keby odkazy na účastníkov mali hľadať medzi X ďalšími.

Koľko ľudí prišlo doteraz z projektu Booster k Tebe? 10, 50 alebo 250?? Je to jedno, pretože je to len zlomok z tých, čo by prišli keby si mal celý článok na rozhľadni…

Reaguj na tento komentár

Keby som tu mal článok tak príde rovnaký počet +- A keď už sme pri číslách tak tu sú nejaké… dôkaz v podobe jpg

Inak všetko je to pekné, ale aj tak si myslím, že by to malo byť free. :mrgreen:
Vlado má blog, ktorý naposledy zverejnil: 6 ročník Bratislava Marathon

Reaguj na tento komentár

@Vlado: Myslím, že spokojné by mali byť obe strany, resp. všetci zúčastnení. Preto treba vyváženosť – čiže nielen niečo očakávať, ale aj niečo dať, niečo ponúknuť. V tom je podstata spolupráce.
Ján Maršálek má blog, ktorý naposledy zverejnil: Zrkadlo týždňa – 7-2011

Reaguj na tento komentár

@Vlado: Tí, čo tu majú článok, tak im chodí niekoľkoNÁSOBNE viac ľudí ako Tvojich 22 🙂 Takže pokiaľ je 2x, 5x alebo 10x viac +- pre Teba, pre niekoho iného už sú to významné čísla 😉

Reaguj na tento komentár

Mozem sa zapojit aj ked blogujem po anglicky ?

Reaguj na tento komentár

@tomas: Jasné. Pošli článok, ktorý pomôže začínajúcim blogerom a potom už len sleduj, ako Ti narastá návštevnosť… (zo Slovenska)

Reaguj na tento komentár

Otazne je ci slovaci chcu citat aj po anglicky..a clanok ako pomoct zacinajucim bloger po slovensky alebo in ingrish ? 🙂

Reaguj na tento komentár

@tomas: Keďže článok bude zverejnený na slovenskom blogu, tak po slovensky 😉 A či chcú Slováci čítať aj po anglicky zistíš jedine pokusom 🙂

Reaguj na tento komentár

Pridajte pekný komentár

» RSS kanál komentárov tohto príspevku

CommentLuv badge

Prečo sú kľúčové hodnoty dôležitejšie ako misia, vízia alebo firemné ciele?
Stiahnite si dokument s viac ako 160 hodnotami. Zadajte email nižšie a pošlem vám dokument, ktorý som vytvoril:

.

160 námetov na kľúčové hodnoty »