Čítate: Projekt “Booster” – pre zvýšenie návštevnosti

51

Čokoľvek môžete robiť, alebo snívať, že to môžete urobiť, začnite na tom pracovať. Smelosť má v sebe génia, silu a čaro. Začnite hneď teraz.
William Hutchinson Murray

Stále žijeme v dňoch, kedy je profesia blogera neznáma. Začínajúci blogeri sa snažia získať čitateľov, snažia sa dostať do blízkosti tých, čo už nejaký ten piatok blogujú a stále medzi nami-blogermi vládne duch objavovania nového a neznámeho.

Vynárajú sa otázky ako: Podarí sa mi rozbehnúť blog podľa mojich predstáv? Prinesie mi blogovanie niečo? Ale najmä: Podarí sa mi získať čitateľov, ktorí budú so záujmom čítať môj blog?

Práve preto som sa rozhodol uskutočniť ojedinelý projekt vzájomného zoznamovania blogerov. Predstavujem vám “blogerskú zoznamku” s názvom Booster.

Slovo booster [čítaj bústər] je v slovníku cudzích slov definované ako “štartovacia raketa“. Teda očakávam, že každý, kto potrebuje trošku naštartovať návštevnosť svojho blogu alebo ho predstaviť novej audiencii, tu zanechá komentár a pošle sem ľudí z Facebooku, Twitteru, cez e-mail alebo aj ďalšími cestami.

Viete, čo sa stane s prvou reštauráciou v meste v momente, keď sa otvorí druhá reštaurácia rovnakej siete v tom istom meste? Zvýši sa jej návštevnosť! Preto nájdete napríklad v takom meste ako Portland reštauráciu McDonnald’s až 292-krát…

Rovnaký efekt očakávam aj potom, keď sa ľudia dozvedia, že u nás existuje také množstvo blogerov a blogeriek. 😉

Ako si stojíte?

Hodnotiacim meradlom bude stránka alexa.com Nainštalujte si takzvaný Alexa Toolbar. Ten sa vám pridá do spodnej lišty prehliadača. Na každej stránke, čo navštívite, sa bude ukazovať, ako je na tom.

Tiež sa môžete vyhľadať cez hlavnú stránku Alexy. Keď sa tam pozriete a vyhľadáte nejakú stránku, tiež vidíte, ako si “stojí”.

Ako funguje hodnotenie iných stránok cez Alexu nie je presne známe, podobne ako nie je známy presný vyhľadávací algoritmus Google alebo Seznamu. V každom prípade – vždy, sa vám ukáže hodnotenie. Teda ak ste na svete krátko alebo k vám nikto nechodí, tak sa ukáže niečo ako N/A (nedostupné), ale inak sa nemáte čoho obávať 😀

Toto hodnotenie sa volá Alexa Traffic Rank a určuje poradie, v akom ľudia najčastejšie navštevujú dané stránky. Čím ste vyššie, tým lepšie. Jedničkou je napríklad Google, dvojkou Facebook a tretie miesto patrí stránke YouTube.

Cieľ projektu Booster

Zlepšiť hodnotenie zúčastnených stránok desaťnásobne behom 6 mesiacov. Možno ste na mieste 2 264 744 (ako ja počas písania tohto článku). Váš cieľ je preto dostať sa na miesto 226 474 a zároveň si tak zvýšiť návštevnosť.

Ako sa zúčastniť

  1. Začnite dnes: Vyberte si blog, ktorý budete propagovať. Musí byť na svojej doméne. www.rozhladna.sk je OK 😉
  2. Merajte: Nainštalujte si spomínaný Alexa Toolbar, čiže nástroj, ktorý vám ukáže aktuálne miesto vašej stránky pri každej návšteve
  3. Napíšte svoj cieľ: Zanechajte komentár pod týmto článkom. Uveďte svoj “rank” dnes a zároveň predstavte váš blog 2-3 pútavými vetami. Chcete predsa, aby k vám ľudia prišli, či nie?
  4. Urobte si reklamu: Zdieľajte tento článok na Facebooku, cez e-mail alebo inak, nech si každý môže vybrať taký blog, ktorý sa mu páči. Potešíte tak nielen svojich čitateľov, ale aj čitateľov iných blogov. Všetci z toho budú prosperovať.
  5. Píšte pravidelne a ostaňte odhodlaní: Či už to bude raz za týždeň alebo trikrát za deň a doteraz ste tak nečinili, začnite! Samozrejme len tí, čo vytrvajú dokonca, dosiahnu svoj cieľ. Odpadlíkov tu nechcem…

Teraz prosím prejdite na najnovší Booster »

Už keď sme pri komentovaní: Táto stránka používa Gravatary. Zaregistrujte si teda nejakého. Tu je videonávod na registráciu Gravatara.

(Obrázok od KaCey97007)

Zdieľajte radosť:

« Predchádzajúci príspevok na stránke:

Páčil sa vám článok?
Pridajte si ho do záložiek alebo ho zdieľajte cez tlačidlá vyššie.

Verzia pre tlač Verzia pre tlač

Pekné komentáre (51)

Idem teda príkladom 🙂

Stránka http://www.rozhladna.sk má rady pre začínajúcich blogerov. Okrem rubriky začíname tam nájdete aj marketingové tipy a motivačné články.

Blogujete? Navštívte ma pre ďalšie rady, tipy a triky.

Môj rank je dnes 2 264 744.

Reaguj na tento komentár

Na stránke http://www.akopisat.sk nájdete podrobné a spoľahlivé tipy pre riešenie vašich problémov s písaním. Potrebujete napísať umelecké dielo, úradný dokument, príhovor alebo reklamný článok? Potom určite navštívte moju stránku už teraz :).

Môj momentálny rank je 3.269.329 a keďže napriek svojmu optimizmu neverím v 10-násobné zlepšenie, dávam si osobný cieľ dostať sa pod 1.500.000 ;).
(Ale ak to zlepším 10-násobne, nenahnevám sa :D)
Johny má blog, ktorý naposledy zverejnil: Ako napísať žiadosť o zvýšenie platu

Reaguj na tento komentár

Na svôj blog http://kucerka.info/ hlavne píšem marketingové tipy a triky. Ako na twitter, ako na facebook. Píšem o akciách, kampaniach a veciach hlavne okolo facebooku, twittra a socialnych medii.

Môj Alexa rank je 5,662,263, ak dáme pod 1,5 mil tak budem spokojný.

Reaguj na tento komentár

Na mojom blogu http://efekt.sk sa zaoberám otázkou efektívneho online zarábania reálnych peňazí. Nájdete tam rôzne návody, zaujímavé stránky, ale tiež osobné zážitky, to všetko väčšinou s finančnou zápletkou 🙂

Môj dnešný Alexa rank je 3,023,820. Mojim cieľom je ísť pod 1 mil 😉
jakub89 má blog, ktorý naposledy zverejnil: Atraktívne zľavy na produkty a služby

Reaguj na tento komentár

V porovnaní s doteraz predstavenými blogmi má moja stránka iné obsahové zameranie a z hľadiska hodnotenia podľa systému Alexa je na tom horšie – rank 14,514.024.
PRIESTORnet ( http://www.priestornet.com ) definujem ako internetový priestor závislý od etiky, so zameraním na glosovanie spoločenského diania (prináša úvahy, poznámky, komentáre, rozhovory, recenzie, satirické príspevky, fotografie…)
Môj cieľ? Nebudem ho tu teraz určovať presne, ale isto chcem získať viac (stálych) čitateľov… Chcem byť lepší a uvedomujem si, že ešte musím mnohých preskočiť 🙂
Ján Maršálek má blog, ktorý naposledy zverejnil: Citát týždňa 41-2010 – Mikuláš Sedlák

Reaguj na tento komentár

@Ján Maršálek: Tak Ty to máš z nás najľahšie 😀 Raz som porovnával 2 stránky, ktoré mali ten mesiac zrovna rovnakú návštevnosť a jedna mala 10x lepšie hodnotenie od Alexy…

Reaguj na tento komentár

@Martin: To už narážame na otázku metodológie a dôveryhodnosti, resp. spôsobu hodnotenia stránok…
Ale je faktom, že návštevnosť by nemala byť jediným a možno dokonca ani hlavným kritériom posudzovania stránok. Tiež som si robil nejaké porovnania a našiel som nemálo blogov, ktoré síce majú pomerne vysokú návštevnosť, ale z podrobnejšieho pohľadu je zrejmé, že veľká väčšina návštevníkov odtiaľ rýchlo uniká a nevracia sa – ide teda viac-menej o návštevy získané náhodne alebo nejakým fígľom.
Ján Maršálek má blog, ktorý naposledy zverejnil: Citát týždňa 41-2010 – Mikuláš Sedlák

Reaguj na tento komentár

@Ján Maršálek: Súhlasím, že počet návštevníkov nie je jediné a dokonca ani hlavné kritérium. Mňa osobne viac zaujíma čas strávený na stránke; miera odchodov z podstránky, na kt. návštevníci prišli a počet stránok, ktoré si pozreli :).
Johny má blog, ktorý naposledy zverejnil: Ako napísať žiadosť o zvýšenie platu

Reaguj na tento komentár

Moj alexa-index je 1.007.408. Na svojom blogu http://www.akopredavat.sk pravidelne uverejňujem užitočné tipy a techniky na zlepšenie predaja pre podnikateľov a predajcov. Môžete si tam tiež zdarma stiahnuť e-book “Obchodný rozhovor-7 tipov ako úspešne predávať”.

Reaguj na tento komentár

Môj rank je grandiózny 24,242,544 ono to má za následok aj minulo mesačná zmena domény.
Na svojom blogu http://zv-podujatia.com uverejňujem kultúrne a spoločenské podujatia, ktoré sa konali vo Zvolene.
Cieľom stránky je ukázať ľudom, že vo Zvolene neskapal pes a, keď človek chce tak tích podujatí je ozaj dostatok. Inak ma vie potešiť každý komentár.

Reaguj na tento komentár

Keď už teda viem to číslo a nepriamo si ma tým do toho vtiahol, tak pre tú srandu môžem. Hranicu nastavujem povedzme na rovných 26 (a k tomu tie nuly). Problém však vidím v konci sezóny a poklesu záujmu ľudí o korčuliarske informácie. Aj štatistiky a očakávania googlu sú negatívne. Takže tak…
Vlado má blog, ktorý naposledy zverejnil: Korčule na sezónu 11 &8211 RB- K2- PS

Reaguj na tento komentár

K Vladovi doplním, že jeho méta je 2,6 milióna a dnes je na priečke 26 546 484

Reaguj na tento komentár

Na mojom blogu http://www.dobry-ortoped.blogspot.com sa zaoberám problémami s chrbticou, svalmi a kĺbami. Napísal som niekoľko článkov o prevencii ako predchádzať bolestiam predovšetkým chrbtice. Snažím sa hľadať rôzne nové a zaujímavé metódy a prostriedky, ktoré zmierňujú bolesti chrbtice resp. pomáhajú zlepšiť kvalitu pohybového ústrojenstva. Som ešte len na začiatku písania. Môj rank je 14,288,362. Stačí keď sa pre začiatok dostanem pod 10, 000, 000.

Reaguj na tento komentár

Tak moja stránka http://www.blog4all.sk/, ma uz nejaky ten rok, snazim sa aktualizovat co najcastejsie, ale musim sa polepsit 😀 tak sa obcas chodim inspirovat aj sem 🙂
Inak na stranke najdete rozne navody ako stahovat s roznych share serverov, tipy na zaujimave aplikacie, ako zistovat zabudnute hesla a vela ineho 🙂
Inak momentalne alexa rank 1,881,487, uvidime ci to pojde dole 🙂

Reaguj na tento komentár

@vlado: Tvoj blog odoberám už celkom dlho kvôli zaujímavým tipom a “uľahčovákom” 🙂
Len keby fakt boli častejšie 😉
Johny má blog, ktorý naposledy zverejnil: Slávnostný prejav- Rozlúčka so školou

Reaguj na tento komentár

@Johny: som rad ze aj tu mam citatelov 🙂 budem sa snazit co najcastejsie, ale ked toho casu je stale malo, praca a tak…

Reaguj na tento komentár

Uz som sa v Alexe posunul na 750.000, o vyse 250.000 zmena k lepsiemu! Za necele 2 tyzdne?
Keby som vedel, co to sposobilo…
Martin Mišík má blog, ktorý naposledy zverejnil: Čo je to predaj 2

Reaguj na tento komentár

@Martin Mišík: Zmena k lepšiemu áno, ale máš na tom zásluhu – uverejňuješ pravidelne články, ktoré ľudia čítajú. Od chvíle, čo si sa zapojil si už napísal 3 dlhšie príspevky, takže si za to “môžeš” aj sám 😀

Reaguj na tento komentár

Ahojte, volám sa Adam Debnar a spravil som si taký challenge(súťaž sám so sebou) 356 dní 356 článkov o Pozitívnom myslení, Rozvoji Osobnosti, Technológiách a Androide. Chcem sa zdokonaliť v písaní a tiež v rozprávaní pred verejnosťou, preto robím aj videovstupy. Fungujem zatiaľ 22 dní môj Alexa rank je 8,177,368.

Som zvedavý kam to celé bude smerovať 🙂

blog si môžete pozrieť tu: http://adamdebnar.sk

Reaguj na tento komentár

Včera (nedeľa 21.11.2010) som aj vďaka mnohým informáciám z blogu rozhladna.sk spustil svoje stránky http://ratatui.sk Idem sa na nich venovať kulinárstvu a gastronómii, nakoľko kulinárske umenie je dôležitou časťou našich kultúrnych dejín a tak by sme ho mali rozvíjať.
Momentálne po prvom dni som celkom prekvapený, že vôbec mám nejaký rank, a síce 22.888.832 🙂 Môj cieľ sa zhoduje s cieľom projektu a tak by som sa chcel do 6 mesiacov priblížiť k 2 mil.
Peter Depeš má blog, ktorý naposledy zverejnil: Čaj alebo káva

Reaguj na tento komentár

Ahojte. Tento blog sledujem pravidelne a toto ma trochu dostalo. Skusil som si nainštalovať Alexu na moj portál http://www.baumagazin.sk
Rank je teraz 3.511.645
Je to portál a on-line časopis o bývaní, štýle a dizajne. Pravidelne každý mesiac vydávam aj viac ako 120 stranový online časopis Baumagazín úplne zadamo. Možete si ho stiahnuť, vytlačiť, hľadať v textoch na stránkach alebo jednoducho listovať.
Netuším, podľa čoho to meria, ale som človek, ktorý sa snaží byť v tom čo robí najlepší, takže moj cielový rank je niekde v rozmedzí 4 – 5 ciferného čísla.
Ináč niečo podobné som spustil už aj tu:
http://www.lifemagazin.sk – portál o zdraví, kráse, relaxe a životnom štýle. Verím, že sa mi to podarí. Ďakujem za inšpirácie a rady.

Reaguj na tento komentár

@Juraj: Ahoj Juraj. So záujmom som si pozrel tvoje stránky, pekná práca, páčia sa mi. Len vo Firefoxe sa mi tam javí akási chyba. Pri otvorení každej novej stránky mi vyskočí nejaké okno, ktoré ostane čierne, iba s “X” vľavo hore na zavretie a toto je dosť rušivé. Ak mi necháš email, môžem ti poslať screen.
Peter Depeš má blog, ktorý naposledy zverejnil: Vychutnajte si kávu všetkými zmyslami

Reaguj na tento komentár

@Peter Depeš: Ahoj Peter.

Ďakujem za postreh a názor na portál. To “X” je pozostatok okna z pluginu Pop Up.
Donedávna tam bola reklama klienta a kedže už skončila tak som ju asi zabudol vypnúť. Ja to u seba nevidím, nakoľko ja to mám vypnuté… Napravíme…ale díky za upozornenie.

Btw) Ten plugin je super hlavne, kvoli tomu, že sa nedá vypnúť roznymi ADBlock programami. Jednoducho ti ho vždy zobrazí… To je dôležité najmä pre zadávateľa reklamy. Len taký tip pre Vás…

Reaguj na tento komentár

Baumagazin.sk
Za 2 dni postup o 533.613 miest v rankingu Alexa…

Lifemagazin.sk
Za 2 dni postup o 3.221.013 miest !!! v rankingu Alexa… WOW !!!

Neviem celkom prečo, ale teší to…
Juraj má blog, ktorý naposledy zverejnil: Vodný svet u vás doma

Reaguj na tento komentár

Môj Rank sa za pár týždňov zlepšil z 8,177,368.
na 3,174,193 🙂 . Ďakujem 🙂
Adam Debnár má blog, ktorý naposledy zverejnil: 15 tipov ako myslieť pozitívne za každých podmienok

Reaguj na tento komentár

Pozdravujem. Skusim to aj ja 😉 . Moj blog Pasivne investovanie najdete na webe http://www.indexfunds.sk. Zameriavam sa na financie a investovanie – neslubujem ziadne mega zarobky, ani netvrdim, ze mam krystalovu gulu. Prave naopak, hlavny message blogu je diverzifikovat, drzat naklady na minime, nespekulovat a venovat sa dolezitejsim veciam ako su peniaze:). Mojim cielom je zmenit sposob akym ludia investuju a sporia si na dochodok, ukazat im, ze trhy sa hybu nahodne ako ked hadzete mincou a ze takmer nik nemoze zarobit bez podstupenia umerneho rizika.

No a moj Alexa Rank je 16 355 229. Celkom ma to prekvapilo (negativne) 😀 . Musim na nom este poriadne popracovat…

Drzim vsetkym palce!
Martin

Reaguj na tento komentár

Ahojte,
už rok (alebo ešte len rok) prevádzkujem stránku o genealógii (tipy ako pátrať v archívoch, návody ako zostaviť rodokmeň a podobne) na adrese http://www.geni.sk
V tejto chvíli mám Alexa Rank 2,811,112
Neviem, či je to veľa, či málo 🙂
Takže cieľ je do roka -30%
Je to reálne?

Reaguj na tento komentár

@Marek: Ahoj Marek,

myslím si, že reálne to je, pretože vždy sa nájde niekto, kto chce vedieť niečo o svojich predkoch a takýto ľudia sa budú presúvať online.

Najlepšie však bude, keď sa zapojíš do projektu Booster 2011 naplno. Potom budú podľa mňa Tvoje očakávanie prekonané 😎

Reaguj na tento komentár

Ahojte, zaujali ma tieto stránky ;-), palec hore.
V novembri 2010 sme spustili stránku http://www.stavebnictvo.sk stránka má charakter sociálnej siete a blogu členovia majú možnosť pridávať blogové príspevky, fotografie, videá a veľa ďalšieho…. Samostatne si tak tvoria bezplatnú reklamu na stránke čitateľov postupne pribúda a získali sme si už aj pravidelných návštevníkov (čo poteší) V tejto chvíli má stránka Alexa Rank 558,632 chceli by sme sa dostať do roka pod 100,000 dúfam, že to bude reálne. Zároveň pracujeme na ďalších službách pre registrovaných členov ako je dopyt, online výpočty, multivendor eshop – v budúcnosti možno využijeme služby ktoré autor tejto stránky ponúka aby sme stavebnictvo.sk dostali na čo najlepšiu úroveň a udržali si užívateľov. Držím palce aj ostatným, ktorý tvoria svoje stránky a blogy 😉 S priateľským pozdravom Milan

Reaguj na tento komentár

Na blogu http://tiborepcek.com/ popularizujem (svoju) prácu, nápady, pokusy a názory z oblasti školstva. Konkrétne píšem hlavne o využívaní IKT pri výchové a vyučovaní.

Aktuálny Alexa Traffic Rank: 11,787,273
Tibor Repček má blog, ktorý naposledy zverejnil: Režisérom za 5 mesiacov – diel 1. z 5

Reaguj na tento komentár

Ňúram sa už niekoľko dní touto stránkou a nachádzam stále zaujímavé veci. Ďakujem, Martin. Skúsila som nainštalovať Gravatara…som zvedavá, či sa zobrazí.
Mám stránku http://www.babske-rady.sk (a niekoľko ďalších), babské rady sú o babských radách pre zdravie, krásu, domácnosť. Môj alexa rank je dnes 19,016,183. Chcem sa dostať pod 1 mil. do roka.

Reaguj na tento komentár

@Miriam: Dobrá stránka… Verím, že sa nájde veľa ľudí, čo takéto rady ocenia a možno aj prispejú 🙂

Gravatar sa zobrazuje, takže teraz už len tvoriť a vytrvať.

Reaguj na tento komentár

@Martin Mikláš:
Ahoj, priznám sa, že jednej veci veľmi nerozumiem. Za necelý rok sa mi zhoršil Alexa rank
z 2,811,112
na 3,647,574
Stránka funguje, beží na nej relatívne živé fórum… Skôr som čakal aspoň mierny rast, prinajhoršom stagnáciu. Tak výraznému pádu nerozumiem. Máš pre to nejaké vysvetlenie?
Vďaka za odpoveď!

Reaguj na tento komentár

@Marek: Neviem presne, ktoré všetky aspekty Alexa posudzuje, ale napr. na mojom webe (tiborepcek.com) som už od Vianoc nič nemenil a skóre mi stúpa (resp. klesá ;)). Asi sa všetky ostatné weby zhoršili 😉
Tibor Repček má blog, ktorý naposledy zverejnil: Ako na školský časopis

Reaguj na tento komentár

@Marek: Všímam si, že Alexa začína byť relevantná až keď sa dostaneš medzi prvý milión stránok. Pri mieste 2,8 alebo 3,6 milióna to už môže byť naozaj rozdiel pár návštevníkov. Stagnácia znamená automaticky úpadok, pretože len množstvo prenesených dát na SR stúpa medziročne asi o 50 %…

Reaguj na tento komentár

@Martin Mikláš:
Hej, len nerozumiem jednej veci. Porovnávam dva moje blogy: http://www.ine.sk a http://www.geni.sk – ten druhý má aj podľa google analytics výrazne vyššiu návštevnosť, vyššiu frekvenciu pridávania noviniek (prvý je “mŕtvy”), proste očakával by som, že prvý sa bude prepadať a druhý porastie…
Marek má blog, ktorý naposledy zverejnil: Zálohovanie: Novoročná istota na celý rok

Reaguj na tento komentár

@Marek: Bude v tom nejaké špeciálne počítanie Alexy… Blogy zamerané na technicky zdatnejších ľudí tam mávajú lepšie umiestnenie…

Reaguj na tento komentár

@Martin Mikláš: Waw! Ďakujem, Martin. Aj vďaka Tvojim radám sa tvorí oveľa ľahšie 🙂

Reaguj na tento komentár

Tak, v Alexa zrejme čítala moju sťažnosť na Rozhľadni, takže práve pozorujem, že klesla na číslo
2,049,619 🙂
Marek má blog, ktorý naposledy zverejnil: Najlepšia rada pre genealógov

Reaguj na tento komentár

ďalší týždeň a ďalšia zmena.
Alexa Rank: 1,557,621
Priznám sa, že síce je tá zmena potešíteľná, ale teraz už tomu vôbec nerozumiem – aby sa v priebehu mesiaca tak zásadne menilo to číslo bez toho, aby na webe boli nejaké zásadné zmeny…
Marek má blog, ktorý naposledy zverejnil: 100 najlepších stránok o genealógii

Reaguj na tento komentár

@Marek: Tie zmeny sú v návštevníkoch… nie na webe 🙂

Reaguj na tento komentár

Som Casanova, spoluzakladateľ stránky o balení http://akozbalit.sk.

Blog pomáha mužom, ktorí chcú mať úspechy u žien. Na stránke radia aj samotné ženy!

Ak chcete vedieť, ako zbaliť ženu, navštívte stránku už dnes.
Casanova má blog, ktorý naposledy zverejnil: Tak ma už konečne pretiahni!

Reaguj na tento komentár

@Martin Mikláš Tomu rozumiem, prekvapuje ma to preto, že sa návštevnosť nijak nemenila.
Marek má blog, ktorý naposledy zverejnil: Američania predstavili prvý iHrob

Reaguj na tento komentár

Hups, zabudol som na alexa ranking.

Momentálne je 2,349,394 po necelom mesiaci fungovania blogu. Na tých 234 939 za rok by nemal byť problém sa dostať. 😎
Casanova má blog, ktorý naposledy zverejnil: Tak ma už konečne pretiahni!

Reaguj na tento komentár

@Marek: Zamysli sa, akého obdobia sa to týkalo. Porozmýšľaj – mohli byť iné stránky navštevované viac, ako je bežné? Mohli sa potom tieto stránky opäť prepadnúť do „zabudnutia“? Nápoveď: Vianoce a e-shopy.

Reaguj na tento komentár

Dnes od rána som prešiel – prelistoval všetkých 30 stránok tohto blogu. Samozrejme, že len zbežne. Detailne som stihol prečítať len pár článkov. Myslím si, že sa tu dá hodne naučiť. Škoda, že som nepoznal tieto stránky na jeseň minulého roku, keď som začal uvažovať o publikovaní vlastného blogu. Bolo by mi to ušetrilo čas a aj peniaze. Priznám sa však, že ma ani nenapadlo, že by takéto stránky mohli existovať u nás doma. Orientoval som sa výhradne len na anglicky písané texty.

Od začiatku decembra 2011 publikujem blog: http://www.SmartPriceAction.com . Na tomto blogu rozprávam môj príbeh. Je to skutočný príbeh človeka, ktorý dlho hľadal pokoj a rovnováhu. Človeka, ktorý dlho nevedel pochopiť, že nie je možné oddeliť obchodovanie na burze od ostatného života. Človeka, ktorý uspel až vtedy, keď si „upratal v hlave“ a keď sa trading stal jeho životnou filozofiou.

Na Alexa.com som stránku registroval len pred týždňom. Zatiaľ ukazuje no data. Keď tam nabehne nejaké číslo tak ho tu uvediem.

Reaguj na tento komentár

Sľúbil som, že keď mi nabehne Alexa Traffic Rank, tak ho tu uvediem. Takže Global Rank je: 18,519,448 a Rank in SK stále dáva no data.
Viktor má blog, ktorý naposledy zverejnil: Situácia na trhu – Forex eur/gbp 2/22/2012

Reaguj na tento komentár

@Casanova:

No tak po 3 týždňoch mám rank 648,322 … tak snáď to na tých 240000 dotiahnem aj do mesiaca 😎

Reaguj na tento komentár

Tak sa mi to teda podarilo do dvoch mesiacov 🙂 Momentálny alexa rank je 233,658 a SVK 380 … a stále klesá 😛
Casanova má blog, ktorý naposledy zverejnil: Nerob týchto 5 vecí na Facebooku – Časť 1.

Reaguj na tento komentár

Tak, psychologická hranica jedného milióna na dohľad 🙂
Alexa Traffic Rank: 1,151,293
Rank In SVK: 10,044
Marek má blog, ktorý naposledy zverejnil: Genealogické prekvapenia

Reaguj na tento komentár

Ďakujem všetkým zúčastneným!

Uzatváram tu komentáre. Ak sa chcete zapojiť do najnovšej verzie projektu prejdite prosím na najnovší Booster »

Reaguj na tento komentár

Prečo sú kľúčové hodnoty dôležitejšie ako misia, vízia alebo firemné ciele?
Stiahnite si dokument s viac ako 160 hodnotami. Zadajte email nižšie a pošlem vám dokument, ktorý som vytvoril:

.

160 námetov na kľúčové hodnoty »