Zlomová business konzultácia

 • Máte jasné ciele?
 • Máte stratégiu na to, ako sa k nim dostať?
 • Máte dosť rozvinuté schopnosti na rýchle dosiahnutie cieľov?
 • Podporuje vás vaše okolie v tom, čo chcete?
 • Máte pochybnosti o tom, či robíte všetko správne a efektívne?

Ak vás aspoň jedna otázka donútila rozmýšľať, tak ste na správnom mieste.

Pred našim rozhovorom som mal očakávania myslím si dosť veľké. Po rozhovore som si uvedomil, že keď zapracujem len 50% Vašich dotazov, tak sa posuniem v oblasti marketingu na úplne iný level. Náš marketing pred konzultáciou nebol vyslovene zlý, ale prvý výraz, ktorý mi napadá, je, že bol taký neučesaný. Niekde zbytočne moc vytŕčal a nemal efektivitu a niekde zas bol veľmi minimálny. Naša konzultácia mi objasnila strašne veľa vecí, o ktorých som nemal ani potuchy.
Martin Štefanek, majiteľ a výkonný riaditeľ
HURRICANE s.r.o.

Získať zlomovú business konzultáciu »

Veľa ľudí vedie svoju vlastnú firmu. Občas však príde bod, keď si začnú klásť otázky o tom, či je ich nasmerovanie správne. Či je všetko také efektívne ako môže byť. Ako môžu zlepšiť vedenie ľudí? Zefektívniť výrobu, distribúciu a predaj? Väčšinou sú úspešní, pretože sa tieto otázky pýtajú pravidelne a majú niekoho, kto im na ich zodpovedanie dohliada. Potom vznikajú úspešní podnikatelia.

Niekedy však príde situácia, kedy si majiteľ firmy povie:

 • Ako to celé môžem urobiť efektívnejšie, lepšie a bez toho, aby som musel byť stále prítomný vo firme?

Presne tomu sa venujem. Často spolu s touto otázkou prichádzajú aj ďalšie: Ako môžem efektívnejšie využívať čas? Ako vyrásť rýchlejšie? Potom prichádzajú ďalšie otázky. Občas je odpoveďou nejaká všeobecná poučka. Otázkou je, ako vám osobne pomôže…

Preto robím individuálne konzultácie a pomáham na nich ľuďom oslobodiť sa od denno-denných starostí podnikania tak, aby získali nadhľad a zväčšovali svoje podnikanie prirodzenou cestou. Ak si myslíte, že môžem vášmu podnikaniu pomôcť, je zlomová business konzultácia krokom číslo jedna. Na nej získate

 • Jasnú víziu. Víziu vášho definitívneho podnikateľského úspechu. A tiež víziu vášho životného štýlu snov, ktorý chcete pre seba a svoju rodinu.
 • Objavíte skryté prekážky, ktoré vám môžu sabotovať rast vášho podnikania a môžu vás zdržiavať pri práci zbytočne veľa hodín denne.
 • Zistíte, ako najlepšie ísť vpred z bodu, kde ste teraz vo vašom podnikaní. Tieto zistenia použijete na to, aby ste mohli vaše podnikanie preniesť na vyššiu úroveň ziskov a úspechu. To vám zaistí spokojných klientov a obchody bez toho, aby ste tam museli neustále byť prítomný. Všetko bude fungovať „ako švajčiarske hodinky“ počas vášho spánku, cestovania alebo počas toho, keď budete so svojou rodinou alebo priateľmi.
 • Z tejto konzultácie budete odchádzať naplnení novou energiou a inšpiráciou. Budete vybavení návodom na to, aby sa vaše sny začali realizovať.

Často táto konzultácia otvorí dvere na miestach, kde ste si mysleli, že žiadne dvere nie sú.

Získať zlomovú konzultáciu »

Ako konzultácia prebehne?

Vy a ja budeme spolu telefonovať. Ideálne cez Skype, aby sme si mohli prípadne posielať odkazy, zdieľať obrazovku alebo podobné. Pokiaľ Skype nepoužívate, zavoláme si. Postupne prejdeme vaše podnikanie. Pozrieme sa na prekážky, ktoré vás brzdia, možné riešenia a možnosti toho, čo robiť pre zlepšenie situácie v budúcnosti.

Dám vám odporúčania a konkrétne úlohy. Prípadne sa môžete počas rozhovoru aj vy pýtať vaše doplňujúce otázky.

V prípade záujmu môžme náš telefonát aj nahrať. Vy potom získate MP3. Toto bude samo o sebe veľmi cenné. Môžete si náš rozhovor napáliť na CD alebo pridať do MP3 prehrávača a počúvať v aute alebo počas iných chvíľ.

Čo bude potom, keď budete vedieť, ako je na tom vaše podnikanie?

Po tom si sami poviete:

A) zvládneme všetko sami

B) na ďalší postup chceme s niekým spolupracovať

Pretože sa pozrieme na vašu situáciu, budete mať pohľad na vašu situáciu „z vtáčej perspektívy“. Často sa vďaka tomuto (pre mňa „obyčajnému“) rozhovoru dostaneme k veciam, ktoré už vo firme sú, avšak stačí urobiť veľmi málo na to, aby priniesli oveľa viac zisku. Niekedy sa stane aj opačné – nájdeme aktivity, ktoré firmy robia preto, že to robia ostatní… Napriek tomu, že tieto aktivity neprinášajú žiaden ďalší zisk.

jana-hrdinova…přišel ten správný čas a zanedlouho po našem rozhovoru přijal můj partner člověka, který převzal práci, která ho od toho hlavního, co firmu živí, zdržovalo a postupně se obklopil lidmi, které baví zase to jejich. Věřila jsem a stále věřím, že  to byl opravdu první důležitý krok v tom, aby firma měla dnes téměř 300% nárůst obratu. Ještě jednou děkuji a přeji jen to dobré.
Jana Hrdinová, „krk“ partnerovej firmy

Kto potrebuje takéto niečo?

 • Majiteľ firmy, ktorá stagnuje a potrebuje znova „nakopnúť“
 • Začiatočník chystajúci sa odštartovať svoju kariéru alebo podnikanie pod dohľadom niekoho iného
 • Podnikatelia, ktorí chcú vyskúšať nové postupy
 • Podnikatelia, ktorí si robia všetko sami „na kolene“ a potrebujú po rokoch takéhoto marketingu zistiť, či sú ich postupy v poriadku
 • Ideálna je táto konzultácia aj pre firmy, ktoré si chcú stanovať ciele na ďalšie roky. Po našom rozhovore budete mať v ruke jasný plán toho, aké otázky si musíte behom nasledujúcich mesiacov zodpovedať.

Pre koho zlomová konzultácia nie je?

 • V prípade, že nechcete nič zmeniť a ani sa dozvedieť nič nové a nechcete nič nové uviesť do praxe.
 • V prípade, že používate nekalé praktiky alebo si myslíte, že to „pôjde samo“.
 • Podnikateľská analýza nie je pre vás v prípade, že nič nepredávate, neplánujete nič predávať a nepotrebujete sa zlepšiť v žiadnej oblasti vášho života: Životný štýl, zdravie, úspech.
 • Nie je pre vás, ak robíte niečo, čo vás vôbec nebaví.

Ak je toto náhodou pre vás, požiadajte o zlomovú konzultáciu už dnes »

Železná záruka

Ako všetky moje služby, tak aj zlomová konzultácia prichádza so železnou zárukou 100 % vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti. Máte celú konzultáciu na to, aby ste mi povedali, že nie ste spokojný s jej priebehom a vrátim vám vašu investíciu.

Čo hovoria ostatní?

Martina Mikláša som spoznal pri tvorbe svojej webovej prezentácie. Bol som milo prekvapený ako mi dokázal pomôcť svojími radami a priviesť tak moju webstránku bližšie k mojím predstavám o dizajne a funkčnosti. Zakaždým ma vedel usmerniť pri rozhodovaní a výbere vhodnej možnosti pre moje potreby. Oceňujem jeho schopnosť vnímať internetový priestor aj z psychologického hľadiska, vďaka ktorému dokáže preniesť zámer projektu rovno k užívateľovi. Na základe osobných skúseností s prácou Martina Mikláša môžem jeho služby iba odporučiť.
Marcel Matisko – Regresný terapeut

Najväčším problémom môjho projektu bola premena návštevníkov na zákazníkov. Vďaka Martinovi som pochopil viac z marketingu a zlepšili sa aj moje služby z oblasti ghostwritingu. Moje texty sú teraz ešte lepšie. Teraz už viem, akým spôsobom mám ponúkať svoje služby a vďaka úlohám, ktoré mi Martin zadal, som sa posunul so stránkou ďalej. Ďakujem Martinovi Miklášovi, že mi venoval veľa dobrých rád.
Ján Baláž, ghostwriter
počas spúšťania stránky www.akopisat.sk

Často kladené otázky

Martin, s podnikaním len začínam. Je táto konzultácia aj pre mňa?
Odpoveď: Táto konzultácia sa vám hodí urobiť čím skôr, pretože na nej dostanete návod, akým smerom sa vydať. V prípade, že budem cítiť, že sa k sebe hodíme, môžem vám navrhnúť ďalšiu spoluprácu. Po konzultácii totiž budeme obaja už vedieť, kde sa nachádzate, kam idete a ako sa tam dostať čo najefektívnejšie. Či budete potom spolupracovať so mnou alebo s niekým iným, je len a len na vás.

Marketing v mojej firme robím 21 rokov, čo mi môže konzultácia ešte priniesť?
Nové méty. Nové smery. Napríklad Jerry Levinson po spoločnej konzultácii predal najúspešnejšiu firmu so žalúziami v Arizone a stal sa autorom bestselleru o marketingu pre iné firmy vo svojej brandži.

Iná firma, ktorej stáli zákazníci zostarli, našla nové spôsoby, ako k sebe prilákať mladších ľudí.

Ďalší podnikateľ našiel nový zdroj klientov v mieste, kam sa pred našou konzultáciou nikdy nepozrel… a bolo ich tam viac, ako sám dokázal obslúžiť…

Firma so vzdelávacími produktami vďaka nášmu rozhovoru zmenila na webe 1 vec, ktorá jej okamžite zvýšila obrat a zisk o 100 %.

Iný majiteľ firmy sa prestal stresovať so zbytočnými aktivitami, ktoré vo firme robili posledných 5 rokov a nahradili sme ich niečím efektívnejším a časovo úspornejším, čo vo finále prinieslo viac ziskov a viac voľného času.

Cieľ konzultácieĎalší podnikateľ získal svojich prvých zákazníkov z miest, kde videl potenciál, no pred našou konzultáciou 2 roky odtiaľ nevedel získať jediného zákazníka. Po našej konzultácii mal odtiaľto stály zdroj príjmu.

S ďalšou firmou sme začali spoluprácu pred vianočným obdobím. Počas neho mali najvyšší zisk za svoju históriu. Čo sa v tomto období stáva veľmi často. Väčším prekvapením pre nich bolo ale to, že sa toto zopakovalo nasledujúcich 6 mesiacov našej spolupráce. Každý ďalší mesiac mali najvyšší obrat a zisk vo svojej histórii. Takže sme sa dohodli na ďalšej spolupráci a práve začíname 7. spoločný mesiac.

…a ďalšie a ďalšie desiatky ľudí z viac ako 50 odvetví. Napríklad: architekti, asistenčné služby, automechanici, bankovníctvo, interiérové doplnky, biopotraviny a zdravá výživa, developeri, luxusné doplnky, DTP, e-mail marketing a online marketing, Enterprise Resource Planning, enviromentálne firmy, iní konzultanti, mediálne domy, nábytkárske firmy, osvetľovacie, ozvučovacie a produkčné spoločnosti, poisťovníctvo, reality, reklamné predmety, stavebné nástroje, stavebné sporenie, školy, terapeuti, tlačiarne, vyšívanie, vzdelávacie spoločnosti a firmy a ľudia venujúci sa zlepšovaniu vzťahov.

Bez ohľadu na to, koľko rokov podnikáte, nájdete počas tejto konzultácie aspoň 1 bod zlomu, ktorého vylepšenie vám môže priniesť ďalšie úspechy.

Aký bude výstup?
Okrem MP3? Budete mať plán toho, čo robiť ďalej a na čo sa sústrediť. Inak povedané: Získate krištáľovo čistú víziu pre váš úspech a životný štýl; zbavíte sa toho, čo sabotuje váš rast a zbavuje vás voľného času. Z konzultácie odídete inšpirovaný a plný energie s odhodlaním toho, že z vášho podnikania spravíte vysoko ziskový stroj, ktorý bude bežať sám.

Koľko času spolu strávime?

Vedeli ste o tom, že otázka môže zahŕňať odpoveď? Jedná sa o klasický príklad indoktrinácie komunistického štýlu. Aby ste pochopili… ako odpoviete na takúto otázku: Prestali ste už biť svoju ženu??

Keď odpoviete áno, znamená, že ste ju bili a môžete byť odsúdení za ubližovanie na zdraví. Keď odpoviete nie, znamená to, že ju ešte stále bijete a koledujete si o okamžitý zásah úradov činných v trestnom konaní…

Presne tak isto a preto je zlá aj otázka ohľadne spoločného času na konzultácii.
V prípade spolupráce so mnou je mojim cieľom… prísť do cieľa. A to je oveľa cennejšie ako to, či to bude vo finále trvať 20 alebo 120 minút.

Vyhraďte si preto 90 minút a zažiadajte o zlomovú konzultáciu vášho marketingu teraz. Kliknite sem »

Prečo sú kľúčové hodnoty dôležitejšie ako misia, vízia alebo firemné ciele?
Stiahnite si dokument s viac ako 160 hodnotami. Zadajte email nižšie a pošlem vám dokument, ktorý som vytvoril:

.

160 námetov na kľúčové hodnoty »