Obchodné podmienky

Pri platbách v súvislosti s touto web stránkou súhlasíte s týmito podmienkami.

Podmienky sú vyhotovené v slovenskom jazyku. Stránka je vedená na slovenské živnostenské oprávnenie číslo 40907937. Fakturačná adresa pre účely DPH je

Martin Mikláš
Borošínská 655
739 44 Brušperk
Česká republika

a je zhodná s českým IČ DPH: CZ8401087332

Platby je možné uskutočňovať okamžite cez platobnú bránu spoločnosti PayPal i s použitím platobných kariet aktivovaných pre platbu na internete. Tiež je možné požiadať o vystavenie faktúry. Za všetky služby sa platí vopred. Ceny platia v deň zobrazenia na web stránke.

Zákazník má právo na odstúpenie od zmluvy podľa Novely občanského zákoníku 367/2000 (Zákon č. 367/2000 Sb.,kterým se mění zákon č. 40/1964 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů, a některé další zákony).

V prípade objednania čohokoľvek z tejto stránky dávate súhlas k uchovaniu a spracovaniu kontaktného e-mailu do našich databáz za účelom vysporiadania platby a splnenia povinností vyplývajúcich z tejto transakcie. Tento súhlas možno kedykoľvek odvolať cez kontaktnú stránku a nemožno bez neho využívať žiadnu časť tejto stránky.

Od registrácie na Úřadě pro ochranu osobních údajů je táto web stránka oslobodená podľa § 18 odst. 1 písm. b) zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

Zdieľajte radosť:

Prečo sú kľúčové hodnoty dôležitejšie ako misia, vízia alebo firemné ciele?
Stiahnite si dokument s viac ako 160 hodnotami. Zadajte email nižšie a pošlem vám dokument, ktorý som vytvoril:

.

160 námetov na kľúčové hodnoty »