Čítate: Óda na blogovanie od Slovakmamy

2

(Hosťovský príspevok)

Volám sa Lenka, som mama dvoch detí a žijem v USA.

Ako som začala blogovať a prečo?

Inšpirovali ma k tomu moje kamarátky. Jedna je fotografka amatérka, z ktorej sa pri fotení svojej dcéry stala profesionálka. Ďalšia je úspešná majiteľka blogu o tehotenstve a správnej výžive. Takže som premýšľala, čo môžem robiť popri deťoch ja.

Bavia ma typicky ženské veci ako varenie, záhrada a tvorivá práca. Takže som sa chcela s týmito obyčajnými  záľubami podeliť aj s inými. Vznikla stránka Slovakmama, stránka o veciach materských a ostatných.

Za 2 roky pôsobenia som spoznala množstvo úžasných ľudí.  Minule som dostala email od jednej slečny, ako mi je vďačná za moju stránku Savingsblogs ohľadom zliav a šetrenia. To je najlepší pocit na svete, keď dokážete niekomu pomôcť.

Savingsblogs je môj ďalší blog, ktorý som začala pred rokom. Je to stránka o rôznych akciách a šetrení. Ako som si vždy myslela, že nebudem mať o čom písať, teraz vidím ako témy vznikajú za “pochodu”. To znamená, že Vás niečo nadchne, baví Vás to a chcete sa s tým podeliť. U mňa je to momentálne  používanie kupónov, takže som začala o tom nový blog.

Na Slovakmame mám stále rubriky: menu na týždeň, myšlienka na nedeľu, overené recepty, moje rodinné všeličo.

Blogovanie ma veľmi baví a vrelo ho všetkým odporúčam. Pre mňa to znamená spojenie s mojou rodinou (píšem o mojich deťoch a a ako sa im darí) a zverejňovanie mojich pocitov, aktivít a udalostí.

Neváhajte preto a začnite blogovať tiež. Vaše skúsenosti a nápady určite okolie ocení a Vy budete mať dobrý pocit, že ste niekomu pomohli alebo ste ho potešili.

To, že blogovanie je zaujímave aj z finančného hľadiska, je taktiež potešujúce. V budúcnosti sa chcem na mojom blogu venovať aj tejto téme. Ale v tejto oblasti som začiatočník, aj keď mám už zopár Google šekov doma. Tu si vždy vážim pomoc iných blogerov a ich finančných stránok. Ak by niekto chcel uverejniť hosťovský príspevok na tému zárobok blogovaním, je u mňa vítaný. Moje čitateľky sa určite potešia a budú vďačné.

Martin, ďakujem za príležitosť uverejniť príspevok na Rozhladni a Vám všetkým prajem veľa úspechov.
Lenka
www.slovakmama.com

Lenka, ďakujeme za hosťovský príspevok a dúfam, že namotivoval aj ďalšie mamičky k tomu, aby začali nad blogovaním uvažovať. Tiež verím, že v ňom našli inšpiráciu a motiváciu nielen ženy.

(Obrázok od rageart71)

Zdieľajte radosť:

« Predchádzajúci príspevok na stránke:

Nasledujúci príspevok na stránke: »

Páčil sa vám článok?
Pridajte si ho do záložiek alebo ho zdieľajte cez tlačidlá vyššie.

Verzia pre tlač Verzia pre tlač

Pekné komentáre (2)

Martin ešte raz ďakujem za priestor. Všetkým prajem úspešný týždeň.
Lenka
.-= Lenka má blog, ktorý naposledy zverejnil: Menu na týždeň – Máj 2 =-.

Reaguj na tento komentár

@Lenka: Ďakujem aj ja za článok a tip o vzniku tém “za pochodu”.

Reaguj na tento komentár

Pridajte pekný komentár

» RSS kanál komentárov tohto príspevku

CommentLuv badge

Prečo sú kľúčové hodnoty dôležitejšie ako misia, vízia alebo firemné ciele?
Stiahnite si dokument s viac ako 160 hodnotami. Zadajte email nižšie a pošlem vám dokument, ktorý som vytvoril:

.

160 námetov na kľúčové hodnoty »